1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç

Lojistik Öğrencilerimiz İnebolu Limanı’nda

Okulumuz Lojistik Programı 2. Sınıf öğrencileri 26 Nisan 2017 Çarşamba günü İnebolu Limanına teknik gezi düzenledi.

Okulumuz Lojistik Programı 2. Sınıf öğrencileri Öğr. Gör. Furkan ARICI koordinatörlüğünde İnebolu Limanına gezi düzenledi. Geziye öğrencilerimizle birlikte Öğr. Gör. Furkan ARICI başta olmak üzere Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Burak Özdemir ve Küre MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ahmet İrgin de katıldı. Öğrencilerimiz bu gezi ile iki yıl boyunca gördükleri derslerin bir uygulamasını yapma imkanı buldular. 

Öğrencilerimizi İnebolu limanında İnebolu Gümrük Müdür Yardımcısı Gökhan Aktaş bey karşıladı. İnebolu Gümrük Müdür Yardımcısı Gökhan Aktaş öğrencilerimize İnebolu limanını gezdirdi, Gümrük müdürlüğü ve limanda bulunan antrepoları yerinde göstererek bilgi verdi. Öğrencilerimiz İnebolu Limanından sonra Abana İlçesi sınırları içerisinde bulunan Abana Kent Ormanına geçtiler. Burada bir piknik yapan öğrencilerimiz Küre ilçesi sınırları içerisinde olan Yaralıgöz mevkiini de gezerek gezilerini tamamladılar. 

Gezi sonunda öğrencilerimiz hem mesleki hem de kültürel faaliyetlerle dolu bir gün geçirdikleri için çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.